Tlf/E-mail liste

☏ Hovednr.: 22 22 08 10☏
Opkald besvares efter 17:00 på hverdage, samt hele weekenden.
Ellers læg en besked så ringer vi tilbage hurtigst muligt.

Henvendelser pr. mail vedr. træning og hold kan rettes til trænerformand Eva Jønsson (se mail adresse i listen herunder). Vil du melde afbud til træning, bedes du henvende dig direkte til træneren af dit hold.

Allan Johansen 61 60 42 47 voltron@voltron.dk Træner/Webmaster
Anette Møller 28 94 27 05  Anette.moeller18@hotmail.com Træner
Bo Andersen-Bruhn 53 65 38 08 andersen-bruhn@hotmail.com Træner
Curt Clausen 25 85 38 64 anneogcurt@gmail.com Træner
Erik Petersen 40 88 91 66 erikpetersen2013@gmail.com  Aktivitetsudvalg
Eva Jønsson  22220810 evasmailboks@gmail.com TrænerFormand
Finn Gravgaard 56 65 83 77 finnpjevs@mail.tele.dk Formand
Flemming Olsen 24 91 16 92 bonzobonzo.fo@gmail.com Træner
Githe Nielsen 40 87 07 62 githe.nielsen@gmail.com Træner/Kasserer
Hans Chr. Petersen 20 21 52 43 buller_hans@stofanet.dk Træner
Hans Henrik Antvorskov 40 68 59 57 antvorskov@msn.com Næstformand
Inge Machholdt-Jensen 28 76 05 37 imac@oticon.dk Bestyrelsesmedlem
Jan Christensen 26 68 45 08 jan-chr@mail.dk Træner
Janne Sylow Madsen 21 62 07 60 jannesylow@gmail.com Træner
Karin Sørensen 25 72 32 26 karin_soe@hotmail.com Træner/Bestyrelsesmedlem
Kirsten Petersen 40 51 09 66 kirstenpetersen@jubii.dk Træner/Best.m.
Kristian Specht 51 92 51 90 kristian_specht@hotmail.com Træner
Lars Nielsen 22 54 38 43 larsnorman2011@live.dk Træner/Adfærd
Marianne Grøn-Jensen 22 75 97 48 grnjensen@yahoo.dk Træner
Rikke Møllegaard Pind 28 55 79 19 pind@vip.cybercity.dk Træner/Bestyrelsesmedlem
Rudolf Hansen 20 23 77 04 rhkoge@live.dk Træner


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/